آموزش زبان ترکی استانبولی

آموزش زبان ترکی استانبولی در ایران قدمت چندانی ندارد اما موسسه زبان عقیق دانش سابقه درخشانی در آموزش این زبان در ایران دارد. آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان عقیق دانش می تواند با دلایل زیادی آغاز شود. مسافرت به کشور زیبای ترکیه، روابط تجاری و حتی تحصیل می تواند شما را مجاب کند که زبان ترکی استانبولی را بیاموزید...

به هر دلیلی که نیاز به یادگیری زبان ترکی استانبولی دارید ، آموزشگاه زبان عقیق دانش بهترین گزینه ممکن برای شماست. کلاس های ترکی استانبولی در ساعت ها و روزهای متفاوت برگزار می شوند و برای تمامی زبان آموزان با شرایط متفاوت گزینه دارد. آموزشگاه زبان ترکی استانبولی عقیق دانش کلاس های ترکی را در تهران برگزار می کند .

آموزش ترکی استانبولی در موسسه زبان عقیق دانش بر اساس کتاب آموزش زبان استانبولی    Tomer  می باشد که جزو کتاب های تایید شده کشور ترکیه می باشد.

آموزش ترکی استانبولی توسط اساتید ترک زبان و یا اساتید تحصیل کرده  در ایران انجام می شود که سعی در یادگیری بهتر زبان ترکی استانبولی می کنند و مکالمه دانشجویان اولین هدف برای ارتقا می باشد.

دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان عقیق دانش با کتاب های Hitit برگزار می شوند. این کتاب ها آخرین متد اموزشی زبان ترکی استانبولی را دارا می باشند و زبان آموزان را برای اهداف متفاوتی همچون مکالمه زبان ترکی استانبولی و یا کسانی که زبان ترکی استانبولی را برای مهاجرت و یا تحصیل و یا کار نیاز دارند آماده می سازد.

دوره های کوتاه مدت مکالمه با بهره گیری از فیلم و نوار برای عزیزانی که قصد اقامت یا کار یا تحصیل یا سفر به کشور زیبای ترکیه را دارند. در کوتاهترین مدت با امکانات صمعی بصری برگزار می شود.

بازدید 2747 بار

اطلاعات تماس

آدرس: ایران - تهران - میدان انقلاب - ابتدای خیابان کارگرجنوبی - کوچه مهدیزاده - پلاک1 - طبقه اول - واحد1

آدرس ایمیل: info[AT]aghighedanesh.com